STANDARDY BYTŮ

Největší hodnotou je prostor, ve kterém žijeme, proto se soustředíme na vytvoření kvalitních dispozičních řešení. Nadčasový design a výběr materiálů a zařizovacích předmětů, které umí stárnout, jsou investicí do budoucnosti. Prostorově věrné vizualizace prezentují reálné byty a navrhované uspořádání včetně stavebně připravených nik na vestavné skříně nebo nepřímé led osvětlení.

VYTÁPĚNÍ

Desková otopná tělesa v obytných místnostech, typ KORATHERM HORIZONTAL - M. Zdroj tepla bude zajištěn centrálně dvěma plynovými kondenzačními kotli umístěnými v kotelně v 1.PP.

SÁDROKARTONOVÉ PODHLEDY

Sádrokartonový podhled + malba bílé barvy. Ve vybraných pokojích stropní nika s přípravou pro LED osvětlení.

DŘEVĚNÉ PODLAHY

Dubové dřevěné lamely rozměru 490 x 70 mm, tl. 11 mm (Duoparketa). Kromě bytů v 1.NP, kde je všude včetně chodeb betonová mazanina se vsypem v šedobílé barvě.

INTERIÉROVÉ DVEŘE

Bezfalcové 210 cm vysoké dveře,s obložkovými zárubněmi, v šířkách 70 a 80 cm. Dle návrhu variantně plné lakované bílé, či prosklené v bílém rámu.

SPRCHOVÝ KOUT

Sprchová zástěna Anima Walk-in WI80 V kombinaci s pákovou baterií Grohe Euphoria a sprchovým žlabem Tece Linus.

VYTÁPĚNÍ

Trubkové otopné těleso PAUL, rozměr 1200 x 600 cm a podlahové elektrické vytápění ve všech koupelnách.

VANA

Variantně, dle dispozice, volně stojící Laguna Zara 169 x 80 cm nebo zabudovaná Kaldewei Saniform Plus 3631 170 x 70 cm. V kombinaci s pákovou vanovou baterií Grohe Essence.

OBKLADY

Keramický obklad Vogue system v rozměrech 20 x 10 cm. Na podlaze ve variantě matné, na stěnách střídavě lesk / mat dle návrhu architekta. Stejný typ obkladů je použit na chodbách a toaletách.

UMYVADLO

Bílé nástěnné keramické umyvadlo Laufen Val 55 x 42 cm se stojánkovou baterií Grohe Essence New.

TOALETA

Závěsná toaletní mísa Vitra Shift se sedátkem Glacera Easy 44 a tlačítkem Grohe Cosmo G s ovládáním pro dual splachování nebo funkci Start & Stop.

NAPIŠTE NÁM