OLDŘICHOVA 15, DŮM A BOROVICE

Nepřehlédnutelný majestát. Nádherná borovice, která si nás získala a dala vzniknout logu šišky, jež se objeví například na historickém vlajkovém stožáru u vstupu domu. Inspirovala nás také k návrhu panelu schránek, kam jsme použili kamennou dýhu, která při podsvícení vypadá jako kůra stromu. Stejně tak číslice navržené přímo s odkazem na logo šišky budou označovat čísla bytů. Máme rádi příběhy a drobné detaily, které, jak věříme, tvoří velké rozdíly.

NENÍ DESIGN JAKO DESIGN

Společné prostory inspirované pařížskými butikovými hotely, škrábané omítky, velkoformátová zrcadla, designové lustry, zachované klenby a replika původní kárované dlažby. Ctíme a následujeme historii domu, jen dáváme interiérům moderní twist. Naše byty nejsou pro každého, tvoříme pro lidi s názorem a odvahou vystoupit z davu. Odvážný design přesto neznamená jen efektní lustry, praktická část je pro nás stejně důležitá.

2020
k nastěhování
150M
do parku
3MIN
na MHD
29
bytů

SOUSEDSTVÍ ZELENĚJŠÍ NEŽ BYSTE ČEKALI

Překvapivě mnoho zeleně? Nádherná zahrada Ztracenka s výhledy na Albertov a Vyšehrad. Rozlehlý park Folimanka na pomezí Vinohrad, Nuslí a Nového Města. Úžasné zahrady a několik menších parků obklopujících samotné vyšehradské opevnění. Blízko na metro i tramvaj. Školy, obchody, restaurace a sportoviště na dosah ruky jsou samozřejmostí. Dejte Nuslím šanci, zamilujete si je.

DELICODE, DĚLÁME DEVELOPMENT JINAK

Jsme původně architektonické studio, které postupně vyrostlo v developerskou firmu s velmi osobním přístupem. Boříme zavedené představy o developerských projektech. Náš klient je náročný, umí ocenit kvalitu a originální detaily. Chápe, že dobrá dispozice a trendům nepodléhající materiály jsou nejlepší dlouhodobou investicí. Milujeme krásné věci, ale vždy hledáme řešení, kde estetika a funkčnost jdou ruku v ruce.

VYBERTE SI SVŮJ BYT

Říká se, že byty jsou základnami lidských osudů. A nám to nepřijde ani trošku přehnané. Interiéry bytů jsme navrhli včetně úložných prostor, vizualizace tvořili tak, aby vám reálně ukázaly vzhled, velikost a funkčnost jednotlivých místností. Vyberte si svůj byt prostřednictvím interaktivní vizualizace domu. Prohlédněte si ho z obou ulic, Oldřichovy i Nezamyslovy a volte dle pater. Možná to bude láska na první pohled, kdo ví.

VÍCE INFORMACÍ

NAPIŠTE NÁM